998339_180256015483030_1761490691_n

Witaj w świecie Dreamrise

Tworzymy wyjątkowe dekoracje, dla wyjątkowych wydarzeń w Twoim życiu. Dzięki nam nie trzeba zaprzątać sobie głowy zbędnymi rzeczami i można się skupić na innych ważnych sprawach. Dbamy o to, aby przygotowane przez nas przyjęcie zostało zapamiętane przez wszystkich na długi czas.

W swojej pracy inspirujemy się marzeniami naszych klientów, a pomysły na realizacje naszych projektów czerpiemy przede wszystkim z natury oraz sztuki. Dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu dekoracje są dopracowane w każdym detalu. Z nami ten dzień nabiera uroku, wyjątkowości i barw.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każda wykonana przez nas dekoracja jest jedyna w swoim rodzaju.

Naszą misją jest sprawianie aby te najważniejsze chwile w Waszym życiu stały się tymi niezapomnianymi. W swojej pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy odpowiedzialni i solidni – zawsze robimy wszystko najlepiej jak potrafimy.

  • Projektujemy elementy dekoracyjne, które własnoręcznie wykonujemy
  • Projektujemy papeterie ślubne i okolicznościowe
  • Przygotowujemy oprawy sesji zdjęciowych
  • Działamy na terenie Warszawy i Łodzi oraz okolic. Jednak lubimy wyzwania i chętnie podejmiemy również zlecenia z innych obszarów Polski.
  • Zapraszamy do kontaktu.
BLOG
ŚLUB
SKLEP
OFERTA

Zespół

Anna Dorot
Anna DorotStylistka Przyjęć

Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w Wielkiej Brytanii, gdzie mogłam od podstaw przyglądać się tworzeniu przyjęć weselnych. Pierwsze samodzielne kroki stawiałam podczas przygotowywania przyjęć wśród przyjaciół oraz swojego własnego wymarzonego wesela. W przygotowanie przyjęcia inwestuję całą swoją energię, pasję oraz entuzjazm. Świat kolorów, form i faktur jest dla mnie czymś niezwykłym i magicznym. Projektując i wykonując dekoracje, pragnę uprzyjemniać innym ważne chwile w ich życiu. Chciałabym żeby ludzie celebrowali swoje życie w wyjątkowym otoczeniu. Wiem jak bardzo wpływa to na nastrój świętujących. Dzięki kilku drobnym dodatkom człowiek ma możliwość poczuć się wyjątkowo i szczęśliwie. Projektując dekoracje, chcę sprawić, aby ludzie tak właśnie się czuli.
W swojej pracy kieruję się:
  • pięknem
  • dobrym dizajnem
  • świetną zabawą
Z największym sentymentem wspominam pracę przy przygotowywaniu dekoracji na Baby Shower pod zabawnym tytułem Funny Bunny Madzia Party.
W życiu kieruję się zasadami – Carpe diem oraz Just imagine it. Wystarczy tylko sobie dobrze wyobrazić to czego pragniemy, żeby móc zacząć to urzeczywistniać. W ten sposób realizuję swoje marzenia a także pomagam w tym innym, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bo życie jest niezwykłą przygodą, podczas której każdy z nas może rozwinąć skrzydła, jeśli tylko tego zapragnie i odważy się zrobić pierwszy krok. I warto wykorzystać do tego każdy jeden dzień.

Jesteś Ciekaw Jak Pracujemy? Nasze Najnowsze Projekty Możesz Obejrzeć Poniżej.

Podoba Ci się? To zapraszamy do kontaktu mailowo, telefonicznie lub osobiście!