Klatki dla ptaków jako element dekoracyjny? Czemu nie? U naszych zachodnich sąsiadów takie klatki są bardzo modne. Jednak również w Polsce stają się coraz popularniejsze. W wielu sklepach można spotkać takie cudeńka – więc jest z czego wybierać. Mniejsze, większe, w różnych kolorach. Ale do czego wykorzystać takie klatki? Zastosowań jest sporo. Mogą zawisnąć samotnie lub w towarzystwie innych klatek, można w nie włożyć kwiaty, świece – dzięki czemu prezentują się jeszcze piękniej. Klatki możemy wykorzystać na przyjęciu weselnym jako podstawkę do numeru stołu,  większe do planu stołów, a malutkie jako winietki. Świetnym pomysłem jest także wykorzystanie takiej klatki jako pojemnika na koperty :)

Decydując się na takie klatki należy pamiętać, że nie do każdego stylu będzie ona pasować. Najlepiej prezentuje się w wersji romantycznej, w stylu vintage lub shabby chic. Dzięki takim  elementom nadamy naszemu przyjęciu wyjątkowego klimatu. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji oraz nasze piękne klatki, które niedawno do nas dołączyły.

klatka4 klatka1 klatka3 klatka2 0086_000055890020 c59bwieca cards kwiatuszki       mech na-drzewie numer origami stoc582y