Papeteria ślubna
By 8 stycznia, 2019 No Comments

Papeteria ślubna w odcieniach czerwieni

papeteria ślubna w czerwieni

Przyjęcie weselne Magdy i Jarka to była prawdziwa petarda! Ognista czerwień, fajerwerki a wszystko to w góralskim klimacie. Przygotowania rozpoczęliśmy od zaprojektowania indywidualnego projektu zaproszenia ślubnego. Para Młoda bardzo chciała aby zaproszenie było przede wszystkim eleganckie, ale żeby miało w sobie również odrobinę góralskiego charakteru. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zastosowanie w papeterii koloru czerwonego. Wbrew pozorom wcale nie było to proste, ponieważ czerwień ma mnóstwo odcieni! 🙂 Jednak finalnie udało nam się znaleźć ten wymarzony odcień. Czerwień w odcieniu burgundu doskonale się tutaj wpasowała.

Oczywiście po zaproszeniach przyszła kolej na wykonanie całej papeterii ślubnej będącej oprawą stołów podczas przyjęcia weselnego. Nie obyło się bez winietek i menu oraz numerów stołów. Ze względu na to, że menu było w dwóch odsłonach, dlatego przygotowaliśmy specjalne oznaczenia na winietkach – z rybką lub bez rybki. Ułatwiło to zadanie kelnerom, którzy roznosili posiłki. Zdecydowanie polecamy takie rozwiązanie kiedy na sali jest wielu gości i może dojść do pomyłek. Jak się okazuje, niewielkie oznaczenia na papeterii mogą przynieść wiele dobrego także dla organizacji logistyki.  🙂 Przygotowaliśmy także plan stołów, gdzie goście mogli odszukać swoje miejsca. Dodatkowo zaprojektowaliśmy etykiety na alkohol oraz zawieszki na małe buteleczki, które były prezentem dla gości. Przygotowując całościową oprawę przyjęcia bardzo często wykonujemy również własnoręcznie pudełka na koperty, tak aby pasowały charakterem do całego przyjęcia. Na to przyjęcie zostało więc wykonane pudełko w kolorze czerwonym z imionami Pary Młodej.

Po uroczystości ślubnej mieliśmy jeszcze przyjemność zaprojektować podziękowania dla gości w tym samym charakterze. Na podziękowaniach znalazło się miejsce na własnoręczne wypisanie słów podziękowań przez Parę Młodą. Uważamy, że jest to wspaniały gest i z całego serca polecamy go wszystkim naszym Parom Młodym.

Zdjęcia z uroczystości możecie obejrzeć poniżej. Wszystkie zdjęcia są autorstwa Sebastian Małachowski

Nad organizacją całej uroczystości i dopięciem jej na ostatni guzik czuwał zespół Kamila Romanow Weddings To było piękne przyjęcie.

  

Anna

Anna

Projektując i wykonując papeterię, pragnę uprzyjemniać innym ważne chwile w ich życiu. Chciałabym żeby ludzie celebrowali swoje życie w wyjątkowy sposób.